
DIARY 2019 – Week 17 – Logeerhondje
In mijn wekelijkse diary krijg je een inkijk in mijn leven. Deze week vierden we Pasen, kregen we privéles stijldansen, deden we veel leuke dingen maar moest ik ook gewoon werken, mijn thesis doen en mijn auto APK gekeurd worden. Het gewone leven, maar wel met veel lekkers want ja, Pasen en brunchen hmmmm! En dan ook nog eens aangevuld met een logeerhondje! Lees snel meer.
Tweede Paasdag met het logeerhondje
Maandag 22 april
Het is Tweede Paasdag! En hoewel het heerlijk weer is, zit ik binnen aan mijn thesis te werken. Zo zal het de komende tijd nog wel even door blijven gaan (tot hij af is). Ik ben best tevreden, de introductie is af en er staat al een heel stuk van mijn theoretische achtergrond.
In de avond gaan we op bezoek bij mijn schoonouders, op de koffie, samen met ons logeerhondje.
Dit is ons logeerhondje
Methode
Dinsdag 23 april
Mijn vriendin E. komt op visite met haar dochtertjes. We drinken thee, kletsen wat over de universiteit en een opleiding waar zij in geïnteresseerd is. En we gaan met de meiden naar de speeltuin. Ze ontdooien al snel, dus dat is leuk om te zien. Als ze weg zijn, ga ik verder met school. Ik ben alvast aan mijn methode begonnen.
Thesis meeting
Woensdag 24 april
Het is vandaag een goede dag, want ik krijg fijne feedback over mijn introductie voor mijn thesis. Dat valt me allemaal niet tegen! Ook ben ik er heen gereden met de auto en dat ging best oké, de terugweg iets minder, maar ik ben al lang blij dat ik af en toe weer de auto kan pakken. De pijnstillers werken dus best goed.
In de avond gaan we bij mijn zwager op visite, die heeft ons pas laten schrikken met zijn gezondheid, dus het is fijn om even bij te praten over de ingreep en zijn gezondheid.
APK keuring
Donderdag 25 april
In de ochtend rijd ik naar de garage in Standdaarbuiten voor mijn APK keuring. Ik heb ook een kleine beurt erbij genomen, dus als ik mijn Fiat 500 ophaal is die weer in goede staat. Met werkende koplamp en een nieuwe autosleutel, wat allebei hard nodig was! Aansluitend rijd ik langs de wasstraat, want na het woestijnzand ziet mijn Fiat er niet meer uit. Als hij gewassen is en de binnenkant is gestofzuigd, herken ik mijn wagentje bijna niet meer terug. Wat ziet ie er goed uit! Hij glimt en blinkt!
Privéles stijldansen
Vrijdag 26 april
Dit is weer een werkdag, dus werk ik de hele dag bij de bibliotheek. Vrijdag is altijd een beetje hectisch, althans, eens in de twee weken, omdat we dan de nieuwsbrief er uit sturen. We hebben genoeg voor de nieuwsbrief, maar hij moet nog gestroomlijnd worden. Dat vraag ik mijn collega G. te doen.
Langer blijven hangen, “vooruit, nog ééntje dan”
In de avond hebben we weer een privéles stijldansen en dat is fijn want we kunnen weer de puntjes op de i zetten van verschillende dansen. We focussen ons deze keer op de quickstep en jive. Na de les blijven we hangen voor een drankje. En nog een. En nog een. En nog een. Het is al behoorlijk laat als we naar huis gaan. En dan laat ik het hondje nog eventjes uit, in mijn eentje door het park.
Terwijl ik rondloop denk ik: dat zou echt geen van mijn vriendinnen durven om half 3 ’s nachts door een park rondzwerven om de hond uit te laten. En als ik om me heen kijk, denk ik: maar waarom durven ze het eigenlijk niet? Veel tijd heb ik niet om na te denken, want morgen is het weer vroeg genoeg dag, dus na het rondje lekker naar huis en slapen.
Lege nest syndroom
Zaterdag 27 april
Vandaag wordt het logeerhondje opgehaald en dat vind ze helemaal niet erg. Voordat ze vertrekt, knuffel ik nog uitgebreid met haar.
Als ze eenmaal weg is, kijk ik regelmatig naar ‘haar’ plekje. Ik heb last van het empty nest syndrome! Hahaha! De rest van de middag maak ik het huis schoon in heel veel etappes, kijk ik YouTube filmpjes zoals deze, werk ik aan mijn thesis en luister ik muziek.
Nieuwe stofzuiger
We hebben deze week een nieuwe stofzuiger gekocht en die doet het echt heel erg goed. Heel erg fijn! Want met een langharig logeerhondje over de vloer wordt het snel erg stoffig en de haren vliegen in het rond. No longer with this nieuwe stofzuiger! Het huis zag er in no time pico bello uit.
Home Sweet Home
Oude stofzuiger
We hadden een stofzuiger die al enorm oud was en die kon zijn werk niet meer zo goed doen. En je weet hoe dat gaat… als je je werk niet meer goed doet, dan wordt je vervangen. Dus zo ook deze oude stofzuiger. We hebben de oude wel gehouden, hij staat nu op zolder om daar de boel schoon te houden. Hoef ik tenminste niet met het ding helemaal naar de zolder te lopen. Lekker handig. We moesten overigens al een paar jaar een nieuwe stofzuiger kopen hoor, hij is niet aangeschaft vanwege een logeerhondje.
Meer stofzuigers, of minder stofzuigers?
Nu de nieuwe stofzuiger zo goed bevalt, begin ik te denken dat ik misschien ook wel een stofzuiger op de eerste verdieping wil. Zo’n draadloze die je meteen eventjes over de verdieping kan halen zonder dat je weer een zware stofzuiger van de ene naar de andere etage moet slepen. Klinkt heel erg overdreven, zal het ook vast wel zijn. Maar ben ik de enige die dit handig lijkt? Laat het even in de comments weten 😉
Feestje
In de avond gaan we naar een feestje van vrienden van hubby, gezellig! En dat wordt ook weer een latertje. Niet te laat, want de dag erna moeten we weer vroeg op want dan krijgen we vrienden over die komen brunchen!
Brunchen met mimosa’s
Zondag 28 april
Mijn vrienden D. en L. komen gezellig brunchen met hun 2 kindjes. Dat gaat supergoed en we hebben het over tal van onderwerpen. Als de mannen naar de speeltuin vertrekken tussen de buien door, zitten de meiden thuis (eentje ligt te slapen, dus ja) en hebben we het over styling tips en leuke design ideeën. Ik vind het altijd zo verfrissend om met L. te praten. Ze kan heel praktisch zijn. Zo vindt zij ook die ‘3 mini-tafels zijn nu een salontafel’ trend enorm irritant. Want ja, een plantje en één kop thee en je tafel staat vol. En waar laat ik dan die irritante mobiele telefoon die ik niet altijd midden in het zicht hoef te hebben (om verslaving te voorkomen)? Slechte trend, niet aan mij besteed en bovendien over 5 jaar achterhaald.
John Wick
We hebben uiteindelijk zo veel gegeten dat we in de avond niet zo veel trek meer hebben. Hubby en ik eten daarom een linzensoep met nog wat brood erbij en kijken de geweldige film John Wick. Goede actie en mijn fijne Keanu. Heb jij de film wel eens gezien?
Deze week staat in het teken van wat sociale afspraken. Heerlijk om weer een beetje onder de mensen te komen. Ook wil ik mijn introductie en methode inleveren. Wat zijn jouw plannen deze week?
Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.
Slow living op Mrs.Stilletto met Geluk, Reizen en Duurzaamheid in de hoofdrol
Welkom op mijn slow living blog Mrs.Stilletto over
*Landelijk, groen en gelukkig leven op hoge hakken*
Vanwege mijn persoonlijke ervaring met slow living deel ik mijn slow living lifestyle artikelen op dit blog met landelijk, groen en gelukkig leven op hoge hakken in de hoofdrol.
Heb je vragen of wil je contact met mij opnemen? Mail me hier: info(at)mrsstilletto.nl
Geef een reactie