Skip to content
Mrs. StillettoSlow Living Nederland ~ Geluk, Reizen & Duurzaamheid
  • Over mij
  • Geluk
    • 365 Project Happiness
  • Reizen
    • Reizen
    • Azië
      • Thailand
    • Citytrip
      • Berlijn
      • Parijs
    • Europa
      • Duitsland
      • Frankrijk
      • Hongarije
      • Polen
      • Slowakije
      • Spanje
    • Verenigde Staten
  • Duurzaam
    • Duurzaam
    • 365 dagen Slow Fashion
    • Free Fashion Challenge
  • Lifestyle
    • Diary
    • Food
    • Gezondheid
      • PDS
    • Mindstyle
    • Ondertussen in de provincie
    • Werk
  • Huur mij in als freelancer

No makeup and homemade popsicles

4 december 2013 3 reacties Article 365 Project Happiness, Geluk, project

  • Feeling good without any makeup on. Especially in summer I feel good without wearing any makeup. I have a fair skintone and in summer that still looks healthy but not in winter. But accepting that in winter is special too. And therefore feeling good in your own body without extra things to support your being, makes me happy!

  • Homemade popsicles. Making up flavors,make the popsicles and freeze them. Come on, it doesn’t get any better than that.

****

  • Geen make-up op en je goed voelen. Het kan enorm fijn zijn om niet per se make-up op te doen en je toch prima te voelen. Vooral in de zomer heb ik het idee dat ik niks nodig heb. Ik ben enorm wit van mijzelf, maar in de zomer zie ik er hoe dan ook gezond uit. In de winter wat minder maar dat kunnen accepteren is ook bijzonder. En je dus goed voelen in je eigen lijf zonder allerlei extra’s, maakt me erg gelukkig!

  • Zelfgemaakte ijsjes. Zelf bedenken wat voor een ijsjes je wilt hebben, deze maken en invriezen. Kom op, it doesn’t get better than that.
LEES OOK  Hartjes & current obsession

3 reacties

  • Lin 5 december 2013 op 17:11 Beantwoorden

    Fijn dat je jezelf hebt kunnen accepteren! Ik denk echt dat dat een hele belangrijke sleutel is tot geluk. En ja.. Ook ik ben verliefd op een zon gebruinde huid en een heerlijk koel ijsje om het plaatje af te maken 🙂

    • Nancy 7 december 2013 op 02:56 Beantwoorden

      Ja, acceptatie is erg belangrijk. Gelukkig heb ik nooit echt make-up gedragen, ik vond het niet zo belangrijk.
      In de winter zie ik er soms een beetje ziek uit, waar ik van baal en soms helpt het om make-up op te doen, dan vind ik mezelf er soms toch wat appetijtelijker uitzien. Maar het is geen must en gelukkig nooit geweest.
      Ik zou willen dat anderen zichzelf ook beter leerden accepteren. Dat is zo belangrijk!

    • Nancy 7 december 2013 op 02:57 Beantwoorden

      Ik zeg wel heel vaak belangrijk. Maar goed… dat is het natuurlijk ook 😛

Geef een reactie Reactie annuleren

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Slow living op Mrs.Stilletto met Geluk, Reizen en Duurzaamheid in de hoofdrol

MrsStilletto

Welkom op mijn slow living blog Mrs.Stilletto over

*Landelijk, groen en gelukkig leven op hoge hakken*

Vanwege mijn persoonlijke ervaring met slow living deel ik mijn slow living lifestyle artikelen op dit blog met landelijk, groen en gelukkig leven op hoge hakken in de hoofdrol.

Heb je vragen of wil je contact met mij opnemen? Mail me hier: info(at)mrsstilletto.nl

GELUK, REIZEN & DUURZAAMHEID op YouTube

https://youtu.be/CDMPwAVtkIc

Zoeken in artikelen

© 2009 - 2025 MrsStilletto - Nancy. Slow Living Nederland - Groen en gelukkig leven op hoge hakken | Theme by ThemeinProgress | Proudly powered by WordPress