Skip to content
Mrs. StillettoSlow Living Nederland ~ Geluk, Reizen & Duurzaamheid
  • Over mij
  • Geluk
    • 365 Project Happiness
  • Reizen
    • Reizen
    • Azië
      • Thailand
    • Citytrip
      • Berlijn
      • Parijs
    • Europa
      • Duitsland
      • Frankrijk
      • Hongarije
      • Polen
      • Slowakije
      • Spanje
    • Verenigde Staten
  • Duurzaam
    • Duurzaam
    • 365 dagen Slow Fashion
    • Free Fashion Challenge
  • Lifestyle
    • Diary
    • Food
    • Gezondheid
      • PDS
    • Mindstyle
    • Ondertussen in de provincie
    • Werk
  • Huur mij in als freelancer

30 Dingen om te doen als je 30 bent

6 december 2014 0 comments Article life, Lifestyle, personal
Ik ben dit jaar 30 jaar geworden en ik heb een lijstje opgesteld met 30 dingen om te doen als je 30 bent. Hiertussen zitten mijn persoonlijke doelen maar ook algemene doelen die ik het liefst voor mijn 31e hoop te behalen. Ik zal er een paar met je delen.

Een greep uit de 30 dingen om te doen als je 30 bent

Koken/recepten uitproberen

Vaak neem je er niet de tijd voor, maar wat is er nu leuker dan in het weekend uitgebreid te kokkerellen. Voor jezelf, voor familie en vrienden of voor je lover. Het verbreedt je horizon en je leert weer nieuwe dingen kennen, proeven en uitproberen.

Tradities starten

Persoonlijk vind ik het nooit te laat om tradities te starten. Door tradities bouw je een bijzonder moment in je leven op met anderen. Je kunt er op terugvallen, je kunt er naar uitkijken en het is vaak een ijkpunt. Met de zomer gaan we altijd uit eten bij dat en dat restaurant bijvoorbeeld. Of op de laatste schooldag van het jaar neem ik mijn neefjes/nichtjes mee naar de dierentuin. Het leuke van tradities starten is dat je zelf kunt bepalen wie je daarbij betrekt en wat je gaat doen. Als je het maar met elkaar afspreekt.

Echte thee drinken

Niet langer gebruik maken van theezakjes, maar losse bladthee kopen bij een speciaalzaak om zo rustig een heerlijke kop thee te zetten. Het is extra speciaal want je zoekt rustig een lekkere smaak uit, of laat je adviseren. Je bent mindful bezig met het zetten van de thee, want daar moet je de tijd voor nemen. En het is goed voor het milieu want in theezakjes zit plastic (de zakjes bevatten plastic en de lijm ook) en in losse bladthee niet. Bovendien is de smaak van losse thee veel voller vind ik.

Lijst met 30 dingen om te doen als je 30 bent

Natuurlijk heb ik er ook een foto van gemaakt. Mocht je hem willen gebruiken als reminder. Dit is mijn lijstje met 30 dingen om te doen nu ik 30 jaar ben:
30 Things to do in your thirties list
Ik heb nog exact 6 maanden om mijn 30 lijstje te doen, erna ben ik 31. Hoewel ik het idee heb dat ik op dit lijstje behoorlijk wat dingen heb staan die een lifechange kunnen zijn. Zoals Yoga every damn day, elke dag fruit en langzamer leven. Met langzamer leven bedoel ik mijn telefoon wegleggen en mij niet meer meten aan anderen. Ik ben wie ik ben en ik doe wat ik doe.
Er staan wat dingen op mijn lijstje die ik moet afronden en er staan wat dingen op die ik graag als een patroon in mijn leven wil hebben. Zoals het dagboek bijhouden wat ik vroeger elke dag deed en tegenwoordig nog maar sporadisch. Ik mis het schrijven! Door alles in een lijstje te vangen, kan ik concreet zien wat ik nog graag wil doen of zou willen veranderen in mijn leven. Heel fijn!Wat wil jij doen voor je volgende verjaardag?

LEES OOK  Celebrity Crushes - Mr. Big vs. Aidan

Geef een reactie Reactie annuleren

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Slow living op Mrs.Stilletto met Geluk, Reizen en Duurzaamheid in de hoofdrol

MrsStilletto

Welkom op mijn slow living blog Mrs.Stilletto over

*Landelijk, groen en gelukkig leven op hoge hakken*

Vanwege mijn persoonlijke ervaring met slow living deel ik mijn slow living lifestyle artikelen op dit blog met landelijk, groen en gelukkig leven op hoge hakken in de hoofdrol.

Heb je vragen of wil je contact met mij opnemen? Mail me hier: info(at)mrsstilletto.nl

GELUK, REIZEN & DUURZAAMHEID op YouTube

https://youtu.be/CDMPwAVtkIc

Zoeken in artikelen

© 2009 - 2025 MrsStilletto - Nancy. Slow Living Nederland - Groen en gelukkig leven op hoge hakken | Theme by ThemeinProgress | Proudly powered by WordPress